לימודי צרפתית, ללמוד צרפתית, ללמוד שפה צרפתית, לימודי צרפתית, לימוד צרפתית 

    דף הבית    |    תרגום משפטי    |    תרגום תעודות    |    תרגום נוטריוני    |    תרגום מסמכים    |    הצעת מחיר    |    צור קשר

OpenCube CSS Menu
למה ללמוד צרפתית?

למה ללמוד שפה זרה?

 

כדי להגדיל הבנה כלל עולמית.

תקשורת יעילה ומשא-ומתן מוצלחים בין שותפים זרים, שותף כלכלי אסטרטגי, יריב פוליטי – דורשת הבנה מעמיקה של הערכים התרבותיים ומערכת הערכים אשר מהווים חלק מנסיון החיים שלו.

"שפה אחרת היא נקודת מבט אחרת על החיים."

לימוד שפה נוספת נותנת ללומד אפשרות להיכנס להלך-רוח ונסיבות בתרבות אחרת. למה זה חשוב? חיוני להבין תרבויות זרות בעולם שבו עמים ואנשים תלויים במידה הולכת וגוברת אלו באלו לאספקת סחורות ושירותים, לפתרון סיכסוכים פוליטיים, ולהבטיח ביטחון בינלאומי.

 

להגדלת הפוטנציאל התעסוקתי

כנראה שהשפה האנגלית מספיקה אם כל מה שעלינו לעשות הוא לרכוש מוצרים בחו"ל, אם עלינו לרכוש תוצרת ושירותים זרים. אבל כשהמטרה היא למכור מוצרים בחו"ל, עליך להבין את הפסיכולוגיה ואת עולם הערכים של הלקוח.

עסקים צריכים ללמוד להתמודד עם תרבויות אחרות בתנאים שלהן. לכן, לחברות שמתכננות לעשות עסקים ברחבי העולם יש צורך דחוף בעובדים דו- או רב-לשוניים. עסקים שמתכננים להתחרות בשוק הבינלאומי צריכים עובדים שיכולים לתקשר במיומנות במקומות שבהם הם עושים עסקים. עובדים דוברי שפה אחת יכולים לתקשר רק עם אנשים דוברי אותה שפה.


רוב הסיכויים הם שידיעת שפות תפתח פתח להזדמנויות תעסוקה שאחרת לא היו פתוחות בפניך. ותוכל לדרוש משכורת גבוהה יותר במקום העבודה. כאשר כל שאר התנאים זהים, ידיעת שפות מעניקה לך יתרון על פני מתמודדים לאותה המשרה אשר דוברים שפה אחת.

 

לחידוד כישורים קוגניטיביים וכישורי חיים.

ישנם ראיות משכנעות לכך שללימוד שפה זרה יש "אפקט אדווה", הלימוד עוזר לשפר את ביצועי התלמיד בנושאים אחרים.

 כיוון שלימודי שפה כוללים מגוון של כישורי למידה, לימודי שפה זרה יכולים לשפר את יכולתו של התלמיד ללמוד ולתפקד במגוון תחומים אחרים. אנשים שלמדו שפות זרות מציגים התפתחות קוגניטיבית גדולה יותר בתחומים כגון גמישות מחשבתית, יצירתיות ומיומנויות חשיבה מורכבות, כגון פתרון בעיות, המשגה והסקת מסקנות.

נוסף על היתרונות הקוגניטיביים, לימוד שפות זרות מוביל לרכישת כישורי חיים חשובים. כיוון שלומדי שפה לומדים להמודד עם רעיונות תרבותיים בלתי-מוכרים, יש להם את היכולת להסתגל ולהתמודד בעולם שמשתנה במהירות. הם לומדים גם להתמודד ביעילות עם מצבים חדשים. בנוסף, המפגש עם תרבות שונה, מביאה לסובלנות כלפי סגנונות חיים ומנהגים שונים. והיא משפרת את יכולת הלומד להבין ולתקשר עם אנשים בעלי אורח-חיים שונה.

 

כדי לשפר את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה או לימודים גבוהים.

מרבית האוניברסיטאות מחשיבות, בצדק, ידיעת שפה ותרבות נוספת כחלק מן הידע שאמור להיות לאדם משכיל. רבים מן המקצועות באומנות ומדעי הרוח, במדעי הטבע, מדעי החברה ומדעי ההתנהגות, ובתחומים מקצועיים שונים, דורשים את לימודיה של שפה אחת או יותר על מנת להבטיח הצלחה בתחום הנבחר.

עבור אלו המתכננים להמשיך ללימודים גבוהים כמעט בכל תחום, ידיעת שפה שניה, ולעיתים אף שפה שלישית, היא לעיתים דרישה מוקדמת לקבלה.

 

על מנת להעריך ספרות בינלאומית.

מרבית עבודות האומנות והספרות בעולם נכתבו בשפות שאינן אנגלית. תרגום טקסט לעולם לא יוכל להיות נאמן לחלוטין לכוונה, ליופי, לסגנון ולייחודיות של המקור. תרגום נתון תמיד במידה רבה לפרשנותו של המתרגם. משחקי מילים, מטאפורות, רמיזות, אזכורים תרבותיים, מילים טעונות במטענים תרבותיים וניסוח ייחודי לשפת המקור אובדים לעיתים קרובות בתהליך התרגום.

 

כדי להפוך טיולים למהנים ויעילים יותר.

אף על פי שאפשרי לטייל במדינה דוברת צרפתית מבלי לדבר בשפת המקום, חוויותיך יעוצבו במידה רבה על ידי היכולת, או חוסר היכולת, לראות מתחת לפני השטח של התרבות. כאשר אין ביכולתך לתקשר בשפת המקום, אינך יכול לקחת חלק בחיי היום-יום, להבין את התרבות או לתקשר עם התושבים. מחסום השפה יכול להיות מתסכל או אף מסוכן. אם בכוונתך להתרחק ממרכזי התיירות ולחקור את המדינה על מנת להכיר אותה באמת, עליך להכיר את השפה. יכולות השפה שלך יאפשרו לך לראות ולחוות דברים שנמנעים מתיירים רבים.

 

כדי להרחיב את אפשרויות הלמידה בחו"ל.

עצם הנכונות שלך ללמוד שפה חדשה יכולה להפוך אותך למועמד מתאים עבור תוכניות לימוד רבות בחו"ל. היתרון הוא שתלמידים יכולים לעזוב את הכיתה וליישם מיד מה שלמדו. עבור תלמידי שפה מתקדמים, האפשרויות רבות אף יותר. מועמדים ברמת כישורים מתקדמת יכולים לקחת חלק בתוכניות המאפשרות להם לשקוע ולהשתלב לחלוטין בחיים האדמיים והחברתיים במדינה שבה הם לומדים.

.
כדי ליצור חברים לכל החיים.

ידיעת שפות נוספות מגדילה למעשה את מספר האנשים בעולם שאיתם תוכל לתקשר. אנשים שדוברים שפות אחרות מעריכים מאוד את המאמץ והרצון של הלומדים לנסות ללמוד את תרבותם ולתקשר עמם.


צרפתית היא שפת עסקים רשמית בעשרות ארגונים בינלאומיים, כולל האומות המאוחדות, הוועד האולימפי הבינלאומי והצלב באדום.

צרפתית היא ה-lingua franca של התרבות, כולל אומנות, בישול, ריקוד ואופנה. צרפת זכתה ביותר פרסי נובל מכל מדינה אחרת בעולם והיא אחת מן המפיקות המובילות של סרטים בינלאומיים

 חזור למעלה  

 גירסה להדפסה    שלח לחבר     מה זה RSS?     Rss

חברים שלנו ברשת:   תרגום משפטי  | חוזה דירה  | לימוד צרפתית

    עמוד הבית   |   שאלות ותשובות   |   קישורים   |   חדשות   |   מפת האתר

   נבנה ע""י Guru4rent בניית אתרים ועוצב ע""י betagroup